Reference

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec pellentesque velit a dolor fermentum, eget viverra risus finibus.

5.0
Trung HP
Trung HP
22:41 25 Feb 21
Přes paní Majerovou jsme kupovali byt. Musím ocenit komunikaci, která byla věcná a velmi rychlá(ať už emailová nebo telefonní) , dále příjemné vystupování a ochota. Mám rád rychlé a seriózní jednání, bez zbytečného protahování, a to vše se mi dostalo. Děkuji.
Mario Kamburov
Mario Kamburov
09:01 13 Feb 21
Paní Majerová má všechny kvality profesionálního makléře, zejména - včasné a rychlé reagování v případě jakýkoliv dotazů, individuální přistup, profesionální a reprezentativní vystupování, velmi dobrý rozhled v oblasti prodeje nemovitostí v Praze a skvělé komunikačni dovedenosti.Dokáže se velmi rychle přizpůsobit požadavkům zakazníků a aplikovat zkušenosti získané z jiných prodejů. Má výbornou angličtinu, díky čemuž se dokáže profesionálně bavit se zahraničními zájemci.Pomohla mi dokončit prodej mého bytu na Praze 6, který jsem se ujal prodávat na vlastní pěst, když už jsem si nevěděl rady jak celý proces dokončit, tak se zájemcem jsme si vybrali právě jí mezi dalšími 30 makléři, kteři měli zájem byt prodávat. Velmi Doporučuji.
Anton
Anton
18:10 30 Jan 21
Mrs Majerová helped me with the purchase of a flat in Prague. She was always willing to help and trying to ensure that everything went smoothly, while also trying to address all the concerns from both the seller and the buyer. I would highly recommend Mrs. Majerova to anyone looking for a highly professional, friendly and detail-oriented real estate agent in Prague.
Filip Veselý
Filip Veselý
10:53 29 Jan 21
Přes paní Majerovou jsem kupoval byt - vše proběhlo bez problémů. Komunikace byla vždy velmi přátelská a profesionální. Reakce na dotazy byla vždy velmi rychlá. Mohu jen doporučit! Při příštím nákupu nebo prodeji se na paní Majerovou určitě s důvěrou obrátím.
Milena Maksimovic
Milena Maksimovic
19:58 30 Nov 20
Před pěti lety jsem měla příležitost potkat se s Lucií Majerovou, když jsem sháněla nájemce pro svůj byt. Takový studijní, analytický přístup jsem předtím v ČR nikdy nezažila. Nás vztah trvá dodnes, nájemníků a kupců bytů mých známých je hodně :) a s velkou spokojeností. Lucie je skutečně výjimečná ve svém přístupu a ve svých výsledcích.
Miroslav Olmer
Miroslav Olmer
15:58 12 Nov 20
Když mně zemřela moje maminka, kromě všech možných starostí s tím spojených, jsem se musel vypořádat i s bytem, který po ní zůstal. Protože jsem nežil v Praze a nikdy jsem tu neprodával žádnou nemovitost, požádal jsem o radu svoji dceru, která mně doporučila paní Lucii Majerovou z firmy Remax.A od prvního setkání s ní jsem byl velice příjemně překvapen její profesionalitou, zodpovědným jednáním, a rychlostí celého prodeje. Protože moje manželka není Češka perfektní znalost angličtiny paní Majerové byl vítaný bonus během celého prodeje. Paní Majerová zodpověděla všechny naše otázky, zařídila krásnou prezentaci bytu pro všechny zájemce a navigovala nás naprosto transparentně při výběru kupce. Protože jsem nežil v Čechách, bylo pro mně nesmírně důležité, aby celá transakce byla v plném souladu s platnými místními právními předpisy, aby nemohla být napadnuta po uzavření prodeje. Dnes mohu říci, že celá transakce byla ukončena k naší úplné spokojenosti a jak paní Majerovou tak i firmu Remax mohu případným zájemcům vřele doporučit!
Alena Watzková
Alena Watzková
09:41 11 Nov 20
Dobrý den, ráda bych se podělila o velice příjemnou zkušenost. Chtěla bych i touto formou poděkovat za vysoce profesionální přístup se kterým jsem se doposud nesetkala, serióznost, vstřícnost a pocit jistoty. S úctou Alena Watzková
Pavel Hynek
Pavel Hynek
20:57 10 Nov 20
Zprostředkovatelské služby paní Majerové při koupi garáže byly na profesionální úrovni. Dokázala najít win win řešení jak pro prodávajícího tak i kupujícího
Snežana Pejatovic
Snežana Pejatovic
15:42 10 Nov 20
Se spolupraci pani Majerove jsem byla velmi spokojena, jednala profesionalne a mela jsem v ni plnou duveru. Vrele doporucuji a rada bych s ni v budoucnu opet spolupracovala .
Petra Štroblová
Petra Štroblová
15:37 10 Nov 20
S paní Majerovou spolupracuji už pár let a je to opravdový profesionál.
Martin Husak
Martin Husak
13:39 10 Nov 20
Jsem velmi rád, že jsem si pro prodej bytu vybral paní Majerovou.Její profesionalita se projevila jak při nastavení prodejní ceny bytu, tak i při prezentaci bytu na webech či při fyzické prezentaci bytu zájemcům o koupi.Dále bych velmi vyzdvihl promptní řešení všech administrativních záležitostí včetně právních služeb, a že jich není málo!Paní Majerová vše řeší s velkou flexibilitou a kromě profesních dovedností makléře i s lidskostí a pochopením! Ještě jednou jí velmi děkuji za vše!
Ladislav Zahradnicek
Ladislav Zahradnicek
12:53 10 Nov 20
Marcela Skobis
Marcela Skobis
11:53 10 Nov 20
Sehr angažovaná a organisovaná osobnost, s velmi dobrými znalostmi diversity lidí a komunikace s nimi; velmi fundované znalosti ve svém oboru. Paní Majerová pracuje při každé zákasce se skvělou mezinárodní profesionalitou a proto dosáhne pro nás velmi uspokojující výsledky.
Jana Tyrer
Jana Tyrer
11:46 10 Nov 20
A big thank you to RE/MAX Alfa who recently helped us to sell our apartment.A special thanks to Lucie Majerova who personally helped us from start to finish, ensuring everything went smoothly every step of the way. She was efficient, honest and extremely patient as we might have broken the record for the number of phone calls in the history of selling the property! Lucie was always very professional, friendly, and quick to attend to queries and concerns, keeping us at ease. Would highly recommend Lucie Majerova and her team.
Gabriela Vašutová
Gabriela Vašutová
11:40 10 Nov 20
S přístupem paní Majerové jsem byla velmi spokojená. Opravdu jsem se nemusela o nic starat. Od rad, přes nafocení nemovitosti až po dokončení všech administrativních záležitostí po prodeji. Oceňuji také komunikaci mezi potenciálními klienty a mnou. Paní Majerová je profesionál, na kterého bych se v případě prodeje opět obrátila.
sahdev sharma
sahdev sharma
09:55 10 Nov 20
Ondřej Čemus
Ondřej Čemus
09:24 10 Nov 20
S paní Majerovou jsem spolupracoval již vícekrát vždy k mé plné spokojenost. Oceňuji, že se na ni dá plně spolehnout, celý prodej nemovitosti prakticky zařídí bez mé účasti, a přitom cenově je vše shodné jako u konkurence. Naopak, vždy přišla s ambiciózní prodejní cenou, kterou ale vždy skutečně od kupujících získala! Velké díky, Ondřej Čemus